A - Srdiečková trieda

Vitaj milý Mikuláš!

   

    

   

    

    

  


 

Tancujeme Labadu

 

 

 


 

Hráme sa - Človeče, nehnevaj sa!

 


 

Darčeky starým rodičom

  


 

Blahoželáme

 


 

Žltá farbička 

                                                                                                                           


 

Zvládli sme turistickú vychádzku

                                                                                 


 

Zbierame jesenné lístie

                                                          


 

Oslavujeme

                                                                                                                                                                         


 

Návšteva ježka

                                                                              


 

Naše jesenné tvorenie

                                                   ​                                                                                                              


 

Kamarát Gaštanko

                                                                                                                                     


 

Mútne našimi rukami

                                                           


 

Hráme na hudobné nástroje

                                                                                                                         


 

Hráme sa a spoznávame

                             

                 


 

Oslavujeme

                

                

                          


 

Takto papáme

                               

                                                          


 

Prvé dni v škôlke

        

                 ​    

             

                               

 


 

 

A – SRDIEČKOVÁ TRIEDA

3 – 4 ročné deti

celodenná trieda

Triedna pani učiteľka: Bc. Alena Rafajová

                                   Ivana Judiaková

 

ZOZNAM  DETÍ

 

1. Briššová Helenka

2. Bulák Robko

3. Durčáková Mária

4. Gešvandtner Iľja

5. Holubjak Ľuboško

6. Hutková Terezka

7. Iglarčík Marek

8. Karliak Filipko

9. Knezovičová Alžbetka

10. Kubalák Marek

11. Michalčíková Nelka

12. Okoličány Matúško

13. Ondrek Milánko

14. Padušňáková Paulínka

15. Plašťák Natanielko

16. Rafajová Zdenka

17. Skorková Vaneska

18. Straka Dávidko

19. Straka Palinko

20. Špitál Jurko

21. Tomašák Martinko

22. Triebeľ Filipko

23. Vraňák Lukáško

 


 

 

TOPlist